сите категории
EN

Реактивна керамичка глазура во боја 700 ml / 25oz чинија бела, зелена, сива

Реактивна керамичка глазура во боја 700 ml / 25oz чинија бела, зелена, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чинија од 700 ml / 25oz

Број на моделот:

XN18042D

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испорака документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Тоа е еден вид реактивна глазура, двапати застаклена. Ефектот на екранот е природен и исклучителен. Нежна глазура со рачно насликана.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18042D

каменина

сад


14.5 * 8.5 * 9

700

17 / 18

0.042


6 / 36