сите категории
EN

Реактивна керамичка глазура во боја 550ml / 19oz џамбо чаша и чиста розова, беж, сива боја

Реактивна керамичка глазура во боја 550ml / 19oz џамбо чаша и чиста розова, беж, сива боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

550ml / 19oz jumbo cup and saucer

Број на моделот:

XN18041D

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испорака документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Тоа е еден вид реактивна глазура, двапати застаклена. Ефектот на екранот е природен и исклучителен. Нежна глазура со рачно насликана.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18041D


каменина

jumbo cup and

чинија


11.9 * 7.8 * 6

550

17.2 / 18.4

0.051

4 / 24