сите категории
EN

Реактивна керамичка глазура во боја 300ml / 11oz розова, беж, сива

Реактивна керамичка глазура во боја 300ml / 11oz розова, беж, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

300 ml / 11oz кригла

Број на моделот:

XN18043H

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

30% deposit, balance against copy of shipping документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


It is a kind of reactive glaze, two times glazed. Display effect is natural and exquisite. Smooth glaze with hand painted.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18043H


каменина

кригла


8.8 * 10 * 5.8

300

11.2 / 12.2

0.035


12 / 36