сите категории
EN

Reactive color glaze ceramic 200ml / 8oz cup and saucer yellow green brown

Reactive color glaze ceramic 200ml / 8oz cup and saucer yellow green brown

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чаша и чистач од 200 ml / 8oz

Број на моделот:

XN18041G

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испорака документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Тоа е еден вид реактивна глазура, двапати застаклена. Ефектот на екранот е природен и исклучителен. Нежна глазура со рачно насликана.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18041G


каменина

чаша и чинија


9 * 6.5 * 5.3

200

15.5 / 16.5

0.048

6 / 36


Предност

Products Производи од одделение A&B

● материјал по избор: порцелан , нова коска од Кина, каменина

Offer Понуди со примероци

Available Достапен прилагодено дизајнирање

Accepted Прифатена нарачка за мала сума

Обезбедете професионална, персонализирана, целокупна и целосна услуга


Пакување

Кутија за подароци

Боја кутија

Покажувач

Ракав во боја


PVCbox


Метален држач


Изложба

Контакт