сите категории
EN

Hand writed with Word “Love it ”ceramics wholesale color glaze 530ml bowl

Hand writed with Word “Love it ”ceramics wholesale color glaze 530ml bowl

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чинија од 530 ml / 18oz

Број на моделот:

XN18044A

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


The design is drawn by hand,one stroke at a time,all ingenuity.High quality and cheap ceramics for wholesale. Customizable simple word writed.

Brown box,color gift box,white box,pallet,polyfoam,dispay box or according to your requirements.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18044A


каменина

сад


13.3 * 8 * 9.2

530

15 / 16

0.035


6 / 36
Контакт