сите категории
EN

Рачно напишана глазура со керамика во боја на глазура 580ml / 20oz „loveубов“ жолта, зелена, розова, сина, виолетова, сива

Рачно напишана глазура со керамика во боја на глазура 580ml / 20oz „loveубов“ жолта, зелена, розова, сина, виолетова, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

580ml / 20oz џамбо чаша

Број на моделот:

XN18047B

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


The design is drawn by hand,one stroke at a time, all ingenuity. Customizable simple word writed.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18047B


каменина

џамбо чаша


12.5 * 8 * 8.5

580

11.3 / 12.3

0.038


6 / 24