сите категории
EN

Handамбо џембо чаша edамбо џембо, рачно напишана во боја, напишано во боја, жолто, розово, зелено, сино, виолетово, сиво

Handамбо џембо чаша edамбо џембо, рачно напишана во боја, напишано во боја, жолто, розово, зелено, сино, виолетово, сиво

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

550ml / 19oz џамбо чаша

Број на моделот:

XN18049C

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Нагодлив едноставен збор напишан.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18049C


каменина

џамбо чаша


11.9 * 7.8 * 6

550

14 / 15

0.052


6 / 36