сите категории
EN

Рачно напишана боја глазура со керамика од 550ml / 19oz „loveубов“ жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Рачно напишана боја глазура со керамика од 550ml / 19oz „loveубов“ жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

550ml / 19oz bowl

Број на моделот:

XN18047F

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


The design is drawn by hand,one stroke at a time,all ingenuity. Customizable simple word writed.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18047F


каменина

сад


12.5 * 8.2 * 6.5

550

14.2 / 15.2

0.05


6 / 36