сите категории
EN

Hand writed color glaze ceramic 350ml / 12oz mug " hello! " yellow, pink, green, blue, purple, grey

Hand writed color glaze ceramic 350ml / 12oz mug " hello! "  yellow, pink, green, blue, purple, grey

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

350 ml / 12oz кригла

Број на моделот:

XN18049B

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Нагодлив едноставен збор напишан.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18049B


каменина

кригла


8.7 * 9.5 * 4.5

350

10 / 11.2

0.034


12 / 36