сите категории
EN

Рачно напишана глазура со боја на керамика од 200мл / 8oz и чистач "здраво!" Жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Рачно напишана глазура со боја на керамика од 200мл / 8oz и чистач "здраво!" Жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чаша и чистач од 200 ml / 8oz

Број на моделот:

XN18049E

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Нагодлив едноставен збор напишан.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18049E


каменина

чаша и чинија


9 * 6.5 * 5.3

200

15.5 / 16.5

0.048


6 / 36Контакт