сите категории
EN

Handамбо џамбо чаша „“ жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Handамбо џамбо чаша „“ жолта, розова, зелена, сина, виолетова, сива

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

520ml / 18oz џамбо чаша

Број на моделот:

XN18048B

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Нагодлив едноставен збор напишан.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18048B


каменина

џамбо чаша11.5 * 7.4 * 5.6


520

15.2 / 16.2

0.052


6 / 36Контакт