сите категории
EN

Рачно насликана керамичка глазура со боја за глазури од 7.5 '' "УБОВ 'сиво и бело

Рачно насликана керамичка глазура со боја за глазури од 7.5 '' "УБОВ 'сиво и бело

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

7.5'' plate

Број на моделот:

XN18079C

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација


Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18079C

каменина

плоча

21.5 * 3.2 * 12.5


14.2 / 15.2

0.025


6 / 24