сите категории
EN

Рачно керамичка боја за глазура со боја на рачно 700ml / 25oz, чиста форма во форма на "домашен сладок дом" црвена и бела боја

Рачно керамичка боја за глазура со боја на рачно 700ml / 25oz, чиста форма во форма на "домашен сладок дом" црвена и бела боја

Место на потекло:

КИНА


Бренд име:

700ml / 25oz V shape bowl


Број на моделот:

XN19057L


Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19057L

каменина

V shape bowl


14.5 * 8.5 * 9

700

17 / 18

0.042


6 / 36