сите категории
EN

Hand painted color glaze ceramic 650ml/22oz bowl with two handle black

Hand painted color glaze ceramic 650ml/22oz bowl with two handle black

Место на потекло:

КИНА


Бренд име:

650ml / 22oz bowl


Број на моделот:

XN18086


Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18086

каменина

сад


14 * 7.7 * 7.6

650

16.6 / 17.6

0.04


6 / 36Контакт