сите категории
EN

Керамичка глазура во боја со рачна боја 410ml / 14oz кригла „домашен сладок дом“ црвена и бела боја

Керамичка глазура во боја со рачна боја 410ml / 14oz кригла „домашен сладок дом“ црвена и бела боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

410 ml / 14oz кригла

Број на моделот:

XN19057C

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN1957C

каменина

кригла


9.6 * 8.9 * 7.1

410

12.4 / 13.4

0.041


6 / 36