сите категории
EN

Hand painted color glaze ceramic 400ml / 14oz mug with spoon " Bohemian " 4 colors

Hand painted color glaze ceramic 400ml / 14oz mug with spoon " Bohemian " 4 colors

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

400ml / 14oz mug with spoon

Број на моделот:

XN18007-S

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18007-S

каменина

mug with spoon


9 * 11.4 * 6

400

12.7 / 13.7

0.042


6 / 36