сите категории
EN

Рачно обоена глазура со боја на глазура од 400мл / 14гз со лажица беж кафеава црна сина боја

Рачно обоена глазура со боја на глазура од 400мл / 14гз со лажица беж кафеава црна сина боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

400ml / 14oz кригла со лажица

Број на моделот:

XN18009-S

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18009-S

каменина

кригла со лажица


9 * 11.4 * 6

400

12.7 / 13.7

0.042


6 / 36