сите категории
EN

Hand painted color glaze ceramic 350ml mug with black rim “enjoy” pink/blue/yellow

Hand painted color glaze ceramic 350ml mug with black rim “enjoy” pink/blue/yellow

Место на потекло:

КИНА


Бренд име:

Кригла 350ml / 12oz


Број на моделот:

XN19142


Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19142

каменина

кригла


8.2 * 11 * 5.7

350

12.3 / 13.5

0.035


12 / 36Предност

● A&B grade products

● Material optional : porcelain,new bone china, stoneware

● Samples offer

● Customized Design Available

● Small amount order accepted

● Provide professional, personalized, all-weather, all-round service


Пакување

Кутија за подароци

Боја кутија

Покажувач

Color sleeve


PVCbox


Metal stand


Изложба

Контакт