сите категории
EN

Рачно насликана глазура со керамичка глазура во боја 350ml / 12oz со лажица "HEART" 4 бои

Рачно насликана глазура со керамичка глазура во боја 350ml / 12oz со лажица "HEART" 4 бои

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

350ml / 12oz кригла со лажица

Број на моделот:

XN18006-S

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18006-S

каменина

кригла со лажица


8.4 * 10.7 * 5.3

350

12.7 / 13.7

0.04


6 / 36