сите категории
EN

Hand painted color glaze ceramic 200ml / 8oz cup and saucer “ home sweet home ” red and white

Hand painted color glaze ceramic  200ml / 8oz cup and saucer “ home sweet home ” red and white

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

200ml / 8oz cup and saucer

Број на моделот:

XN19057G

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19057G

каменина

cup and saucer9 * 6.5 * 5.3

200

15 / 16

0.045


6 / 36