сите категории
EN

Керамичка глазура во боја со рачна боја 100 ml / 3oz чаша и чистач „домашен сладок дом“ црвена и бела боја

Керамичка глазура во боја со рачна боја 100 ml / 3oz чаша и чистач „домашен сладок дом“ црвена и бела боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чаша и чистач од 100 ml / 3oz

Број на моделот:

XN19057F

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN1957F

каменина

чаша и чинија6.5 * 5 * 3.5

100

10 / 11.2

0.03


6 / 48