сите категории
EN

Рачно насликана глазура со боја на глазура со керамички 450мл / 16гр "ХЕЛО" сиво и бело

Рачно насликана глазура со боја на глазура со керамички 450мл / 16гр "ХЕЛО" сиво и бело

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

450 ml / 16oz кригла

Број на моделот:

XN18080A

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Дизајнот е нацртан со рака, еден удар одеднаш, целата генијалност. Глазура мазна сјај за убавина. Повеќе бои за избор.


спецификација


Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(Ml)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18080A

каменина

кригла


9.2 * 9.7 * 9.8

450

18 / 19

0.0345


6 / 36