сите категории
EN

Вречена мат боја глазура со керамика 330ml / 11oz кригла зелена виолетова сина розова боја

Вречена мат боја глазура со керамика 330ml / 11oz кригла зелена виолетова сина розова боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Кригла од 330мл

Број на моделот:

XN19059B

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Надворешниот wallид на чашата е врежан со трнлива текстура. Убава и издржлива.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19059B


каменина

кригла


8.8 * 9.8 * 7.6

330

14.5 / 15.5

0.042

12 / 36