сите категории
EN

Врежана боја глазура керамички 250ml / 9oz кригла црвено жолто сина боја

Врежана боја глазура керамички 250ml / 9oz кригла црвено жолто сина боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Кригла од 250мл

Број на моделот:

XN19082

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Надворешниот wallид на чашата е врежан со трнлива текстура. Убава и издржлива.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19082


Нов коска Кина

кригла


7.9 * 8.4 * 5.8

250

14.4 / 15.4

0.045


12 / 72