сите категории
EN

Влечена боја за глазура со керамика 200ml / 8oz црвена жолто сина боја

Влечена боја за глазура со керамика 200ml / 8oz црвена жолто сина боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Кригла од 200мл

Број на моделот:

XN19083

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Надворешниот wallид на чашата е врежан со трнлива текстура. Убава и издржлива.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19083


Нов коска Кина

кригла


7.2 * 7.5 * 5.3

200

10.8 / 11.8

0.045


12 / 72