сите категории
EN

Печатење подлога со врежана керамичка глазура во боја, во собата за вечера 16 парчиња / сет за вечера / 18 парчиња

Печатење подлога со врежана керамичка глазура во боја, во собата за вечера 16 парчиња / сет за вечера / 18 парчиња

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19136

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Our dinner set have various shape.Moderate serving capacity,practical and beautiful.Make in Multiple processes.Safe and environmentally friendly.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19136


каменина

16 парчиња сет за вечера

18 парчиња сет за вечерачинија:

27.5 * 3 * 17.5

чинија за десерт:

20 * 2 * 13

Сад од 550 мл:

14 * 7.3 * 6.9

380 мл кригла:

9 * 10.7 * 615.3 / 16.8

19.5 / 21


0.048

0.052


1 сет / 2 сетови

1 сет / 2 сетови