сите категории
EN

Pad printing with emboossed color glaze ceramic Dinner set 18pcs dinner set

Pad printing with emboossed color glaze ceramic Dinner set 18pcs dinner set

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

18 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19108

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19108


каменина

18 парчиња сет за вечерачинија:

26 * 4 * 15

чинија за десерт:

18.5 * 2.5 * 11.5

soup plate:

20.5 * 4.5 * 10.515 / 16.5


0.0491 сет / 2 сетови