сите категории
EN

Рачно насликана глазура во боја за вечера поставена 12 парчиња / комплет вечера / 18 парчиња / сет за вечера / 20 парчиња

Рачно насликана глазура во боја за вечера поставена 12 парчиња / комплет вечера / 18 парчиња / сет за вечера / 20 парчиња

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

12pcs set / 18pcs dinner set / 20pcs dinner set /

30 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19107

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19107


каменина

Поставени 12 парчиња

18 парчиња сет за вечера

20 парчиња сет за вечера

30 парчиња сет за вечерачинија:

26.5 * 2.5 * 17

чинија за супа:

20.5 * 4.5 * 10.5

чинија за десерт:

18.5 * 2 * 11

350ml cup and saucer:

18.5 * 2 * 1114.4 / 15.4

15.7 / 17.2

13.7 / 15.2

10.3 / 11.8


0.065

0.049

0.048

0.0631 сет / 6 сетови

1 сет / 2 сетови

1 сет / 2 сетови

1 сет / 2 сетови