сите категории
EN

Врежана неправилна форма мат боја глазура керамичка вечера поставена 16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња вечера

Врежана неправилна форма мат боја глазура керамичка вечера поставена 16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња вечера

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19126

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19126


каменина

16 парчиња сет за вечера

18 парчиња сет за вечера



чинија:

29 * 3 * 20

чинија за десерт:

22 * 2 * 13.5

Сад од 660 мл:

16 * 6.5 * 8.5

480 мл кригла:

9.5 * 11.3 * 6.5



18.2 / 19.7

25 / 26.5


0.048

0.052



1 сет / 2 сетови

1set / 1set