сите категории
EN

Врежана керамичка вечера со глазура во боја, поставена вечера од 16 парчиња / сет за вечера 18 парчиња

Врежана керамичка вечера со глазура во боја, поставена вечера од 16 парчиња / сет за вечера 18 парчиња

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19121

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19121


каменина

16 парчиња сет за вечера

18 парчиња сет за вечерачинија:

26.5 * 2.5 * 16.5

чинија за десерт:

19 * 2 * 12.5

Сад од 780 мл:

14.5 * 8 * 9

450 мл кригла:

9 * 10.5 * 6.515.1 / 16.6

18.6 / 20


0.048

0.0521 сет / 2 сетови

1 сет / 2 сетови