сите категории
EN

Вечера поставува 18 со декл 10.5'платка 7.5'платка 5.5'болка 480 мл кригла

Вечера поставува 18 со декл 10.5'платка 7.5'платка 5.5'болка 480 мл кригла

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

18 with decal dinner set

Број на моделот:

XN19128A

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

30% deposit, balance against copy of shipping document.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација


модел

Опис

големина

CY

G.W. / N.W.

CBM

Количина

XN19128A

18 with decal

dinner set

27.5 * 3 * 17.5
20 * 2 * 13
14.5 * 8 * 6.5
10 * 10.5 * 6.5

480ML

18.3KG/19.8KG

0.052m3

2 сетови/ ЦТН