сите категории
EN

Декл и боја насликана боја глазура керамички вечера во собата 16 парчиња сет вечера / 18 парчиња сет вечера

Декл и боја насликана боја глазура керамички вечера во собата 16 парчиња сет вечера / 18 парчиња сет вечера

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

16 парчиња сет за вечера / 18 парчиња сет за вечера

Број на моделот:

XN19129

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

4000 парчиња / боја / сет

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Нашите комплети за вечера имаат различна форма. Посебен капацитет за послужување, практично и убаво. Направете повеќе процеси. Безбеден и еколошки.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19129


каменина

16 парчиња сет за вечера

18 парчиња сет за вечерачинија:

27 * 2.5 * 17

чинија за десерт:

22 * 2.5 * 14.5

чинија за супа:

20 * 4.8 * 10.5

Сад од 700 мл:

14 * 8 * 6.5

350 мл кригла:

8.5 * 11.5 * 515 / 16.5

18.3 / 19.8


0.048

0.0521 сет / 2 сетови

1 сет / 2 сетовиКонтакт