сите категории
EN

Нов коскена Кина со деколумно 550 ml / 19oz чаша поп-шема сино жолто сива боја

Нов коскена Кина со деколумно 550 ml / 19oz чаша поп-шема сино жолто сива боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Чинија од 550 мл

Број на моделот:

XN18070F

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Decal е еден од најчесто користените процеси за обработка на обрасците на модерната керамичка глазура. Производите се светли шарени, разни дизајни, безбедност.


спецификација

Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN18070F


Нов коска Кина

сад


13.1 * 8.4 * 7.1

550

13 / 14

0.05


6 / 36