сите категории
EN

Нов коскена Кина со decal 480ml / 16oz без перка за кригла

Нов коскена Кина со decal 480ml / 16oz без перка за кригла

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

480ml no handle mug

Број на моделот:

XN19005D

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Decal е еден од најчесто користените процеси за обработка на обрасците на модерната керамичка глазура. Производите се светли шарени, разни дизајни, безбедност.


спецификација


Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19005D


Нов коска Кина

no handle mug


8.9 * 14.2 * 6.3

480

12.7 / 13.7

0.043


12 / 36