сите категории
EN

New Bone China with decal 380ml /13oz mug feather

New Bone China with decal  380ml /13oz mug feather

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

380ml mug

Број на моделот:

XN19005A

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Decal is one of the most commonly used processes to process patterns on modern ceramic glaze.The products are bright colorful, various designs, safety.


спецификација


Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19005A


New Bone China

кригла


8.2 * 10.6 * 5.7

380

8.8 / 9.8

0.035


12 / 36