сите категории
EN

Нов коскена Кина со декоративни 300ml / 11oz кригла Божиќна црвена боја

Нов коскена Кина со декоративни 300ml / 11oz кригла Божиќна црвена боја

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

Кригла од 300мл

Број на моделот:

XN19003B

Потврдување:

SGS TEST / CIQ


Минимална Подреди Кол:

2000 парчиња / боја / дизајн

цена:


Пакување Детали за:

Масовно пакување

Време на испорака:

60-70 дена откако ќе го добиеме депозитот

Начин на плаќање:

Депозит од 30%, биланс наспроти копија на испратни документи.

Набавка Способност:

1500000 парчиња / месец


Опис


Decal е еден од најчесто користените процеси за обработка на обрасците на модерната керамичка глазура. Производите се светли шарени, разни дизајни, безбедност.


спецификација


Точка бр

Опис

големина

(Дија * Н * Б см)

CY

(мл)

GW / NW (кг)

CBM

( m3 )

Пакување

(внатрешно / надворешно)

XN19003B


Нов коска Кина

кригла


8.8 * 10.2 * 5.2

300

9.5 / 10.7

0.033


12 / 36